treeguard-ochrana-stromu-jednoduche-kosenie-pohlad-spredu-tanier_web4
DIZAJN
VYUŽITIE
POPIS

TreeGuard svojou inovatívnosťou predstavuje revolúciu vo svete záhradníctva.
Povrchová úprava zaručuje dokonalú symbiózu s Vašou záhradou.
Pozorne pripravované farebné prevedenie zdôrazňuje estetickosť Vášho kúska prírody.

Ivermectin is used to treat parasites like threadworm and scabies but has been popularised as a COVID-19 treatment by anti-vaccine activists. Ivermectin https://www.ivermectinaustralia.com is being used to treat vaccinated COVID-19 patients in Australian hospitals. Multiple scientific studies – including one at Monash University — are trying to determine the potential uses of Ivermectin for COVID-19-infected people, but it has not been proven to be an effective treatment for the disease.

max. priemer stromu:

115 mm

treeguard-ochrana-stromu-gr250-porovnanie-tanierov-jednoduche-kosenie-pohlad-zhora_web

max. priemer stromu:

305 mm

treeguard-ochrana-stromu-gr500-porovnanie-tanierov-jednoduche-kosenie-pohlad-zhora_web

Funkčný, prispôsobiteľný a robustný – to je TreeGuard

Testovaný v tých najnáročnejších podmienkach

Odolný voči UV žiareniu

S dôrazom na estetickosť záhrady

Prírodná zelená farba – naša prírodná zelená povrchová úprava má sýty a matný finiš prvotriedneho plastu. Tento dôležitý detail odkazuje na prirodzené prepojenie prírody a ľudskej inovácie. Výsledkom je taká čistá a súvislá zelená, že nerozoznáte, kde končí TreeGuard a začína Vaša krásna záhrada.

100% recyklovateľný – TreeGuard je šetrný aj voči našej prírode. Jeho dizajn bol vytvorený s dôrazom na ochranu prírodného dedičstva, vďaka tomu, že je vyrobený zo 100% recyklovateľných materiálov.

100% odolnosť – Náš chránič stromov bol navrhnutý tak, aby nepodľahol žiadnym prírodným podmienkam. Nevyspytateľná príroda vo forme dažďa, snehu, mrazu alebo lístia neovplyvní jeho dizajn ani konštrukciu.

Jedine s Tree guard sú Vaše záhradkárske potreby kompletné.

Možnosti využitia:

  • ochrana stromov : okrasné stromy, ozdobné stromčeky, ovocné stromy
  • ochrana rastlín
  • ochrana kmeňov
  • ochrana stĺpov
  • ochrana kríkov
  • ochrana záhradného nábytku
  • ochrana zeleniny
  • frisbee 🙂

Dokonalá údržba trávnika = kosenie, ktoré neohrozí Vaše stromy ani kríky.

Nepodceňte prvé kosenie trávnika. Myslite nadčasovo a pripravte sa naň. Náš chránič stromov TreeGuard garantuje, že Vaše stromy budú pri kosení v bezpečí a údržba trávnika dokonalá.

Na burinu v záhrade a buriny v trávniku zabudnite. Ochrana rastlín je pre TreeGuard prvoradá, preto zabraňuje zatrávňovaniu a chráni pred nečistotami a porastami. Ak Vám kosenie vysokej trávy pri stromoch prinášalo obavy, teraz už nemusí. Už žiadna vysoká tráva ani následné ošetrovanie stromov. Chránička TreeGuard zabezpečí, aby bolo Vaše kosenie trávy bezpečné a s úsmevom.

treeguard-ochrana-stromov-investicia-do-buducnosti
prisposobitelny-priemer-ochrana-stromov-treeguard-jednoduche-kosenie

Jednoduché a inovatívne riešenie. Rýchla montáž, perfektná prispôsobiteľnosť pre každý strom.

Náš chránič stromov ilustruje dokonalú jednoduchosť. Príjemne Vás upúta jednoduchým návodom a nenáročnou údržbou. A hlavne, je dôkazom toho, že aj nenáročné záhradné úpravy, ako je ochrana stromov, prinesú žiadúci a dlhodobý výsledok.

TreeGuard dramaticky mení Váš zážitok z kosenia.

Naším cieľom bolo vytvoriť unikátne riešenie, ktorého funkciou by bola revolučná ochrana stromov. Podarilo sa nám to. Výsledkom je chránič stromov, kríkov a iných predmetov pred burinou, trávou a nečistotami. Schopnosť prispôsobiť sa chránenému predmetu, jednoduchá montáž, nenáročná údržba a šetrnosť k životnému prostrediu – náš nápad dokáže ešte viac. Presvedčte sa sami.

Každý strom je krásny, svojím unikátnym spôsobom.

A stojí za to ho chrániť.

Chráni stromy. Chráni to, čo je Vám blízke.

Vaše spomienky, Vašu oázu pokoja a Váš kúsok prírody.

Vaša záhrada je spôsob, ako vyjadriť, že veríte v budúcnosť.

Naše rady do záhrady dennodenne overujú stovky zákazníkov. Vďaka tomu tvoria budúcnosť svojej záhrady. Myslite na ňu aj Vy. Vaše stromy sa Vám poďakujú.

0